Birleşik Krallık Üniversitelerine Başvuru Destek

Uni direct logo icon

Kişisel öğrenci odaklı hizmetimizle, doğru üniversite ve bölüm seçiminden, başvurunuzun teslimine kadar olan tüm süreçte her adımda sizi destekliyoruz.

Birleşik Krallık Üniversite yolculuğunuzun her adımında size yardımcı olabilmek için, ihtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı eşleştirerek en iyi kararı vermeniz için sizi ve ailenizi destekliyoruz. Hem lisans hem de lisansüstü çalışmalarınızda, sizin için doğru tercihi yapmanızda ve çalışmalarınızda başarılı olmanızı sağlamaya yardımcı oluyoruz.

Deciding where to go to university

Potansiyelinizi karşılamak için doğru kursu ve en iyi Birleşik Krallık Üniversitesini seçmek

İngiltere üniversiteleri dünya çapında bir üne sahip olup, uluslararası sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır. Üniversite seçimlerinizi hem sizi geliştirecek hem de tüm potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir ortam bulmanız da size  yardımcıyız.

Birleşik Krallık'taki 50.000'in üzerindeki bölümleri sizin için araştırıp, sizi geliştirecek ve  doğru kariyer adımını atmanızı sağlayacak bölümü seçmenize yardımcı oluyoruz.

How to write a CV

Başarılı bir başvuru  teslim etmek

Başvuru sürecinin her adımında sizi destekleyip, güçlü yanlarınızı ortaya çıkarıp, güveninizi artırarak başarılı bir başvuru da bulunmanız konusunda destek sağlıyoruz.

Succeeding at university

Öğrenim hayatınızda mükemmelliği yakalamak

Başvurduğunuz üniversiteden kabul almak sadece bir başlangıç. Öğrenim hayatınıza başladıktan sonra bireysel olarak size sağladığımız özel danışmanlık programımızla öğrenim hayatınız boyunca destek olmaya devam ediyoruz.

Diğer uzman desteği sağladığımız konular:

“Başvurum sırasında göstermiş olduğunuz gayretli çalışma, tavsiye ve değerli önerileriniz çok teşekkür ederim”